دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته شهرستان فراهان خبر داد؛

رشد 102 درصدی کمک‌های مردمی

رشد 102 درصدی کمک‌های مردمی
مردم شهرستان فراهان در هشت ماهه امسال چهار میلیاردو 249 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که دو میلیارد و 98 میلیون تومان بوده 102درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد فراهان اظهار داشت: با وجود برخی مشکلات اقتصادی درجامعه این میزان کمک‌های مردمی در هشت ماهه سالجاری چهار میلیاردو 249 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که دومیلیارد و 98 میلیون تومان بوده نشان از رشد 102درصدی کمک‌ها دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره‌گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان شهرستان فراهان می شود، تصریح کرد: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

وی در خصوص نوع کمک‌های مردمی جذب شده بیان کرد: از درآمدهای جذب شده درهشت ماهه سالجاری حدود دومیلیارد و 419 میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، یک میلیارد و209 میلیون تومان زکات و کفارات، 470میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 151 میلیون تومان صدقات بوده است.

حافظ کمال با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه که همان ولی نعمتان هستند ،گفت: از درآمد مذکور یک میلیارد و 204میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه‌های صدقات، اکرام ایتام ، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکوات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تأکید بر استفاده از شیوه‌های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان عزیزو خیران می توانند با شماره‌گیری کد #08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۱۵۳
کد خبر : ۴,۱۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید