دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

حمایت از بیماران نیازمند از اقدامات حمایتی کمیته امداد است

حمایت از بیماران نیازمند از اقدامات حمایتی کمیته امداد است
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در هفت ماهه سالجاری بیش از 62 میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 328 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال با اشاره به اینکه برای282نفر مبلغ 56میلیون تومان از منابع دولتی وامدادی(داخلی) و برای 46نفر مبلغ 6 میلیون تومان از منابع کمک‌های مردمی(زکات) هزینه شده ، اظهار داشت: این مبلغ در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی در قالب کمک به پوشش خدمات بیمه مکمل(فرانشیز درمان)پرداخت ‌شده است.

وی افزود: با توجه به ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی از اواخر سال گذشته به‌دلیل شیوع بیماری خطرناک کرونا ، جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازطریق شبکه های مجازی نسبت به اطلاع رسانی های مهم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه طبق آمارهفت ماهه سالجاری 2164خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیران می توانند با شماره‌گیری کد #08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت طرح «شفاء»  وکمک به بیماران خاص و صعب العلاج واریزنمایند.

انتهای پیام

۳ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۴,۲۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید