دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

بهره مندی 71 مددجو از خدمات بیمه اجتماعی

بهره مندی 71 مددجو از خدمات بیمه اجتماعی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: درپایان8ماهه نخست امسال71 مددجو تحت حمایت کمیته امداد فراهان از خدمت بیمه های اجتماعی بصورت کامل بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در خصوص بیمه مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال جاری ، اظهار داشت: یکی از راه‌کارهای مهم کمیته امداد در توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ، بهره مندی آنها از خدمات بیمه های اجتماعی است تا بتوانند در آینده از مزایای حق بازنشستگی و تأمین آتیه آن استفاده کنند.
وی در ادامه گفت: پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان درهشت ماهه نخست امسال برای 71نفر به تفکیک طرح های اشتغال45 نفر شامل39 خانم و 6مرد با مبلغ 36میلیون وپانصد هزار تومان و پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان زن سرپرست خانوار شهری 26نفر 20میلیون وپانصد هزارتومان از منابع دولتی کمیته امداد و کمکهای مردمی صورت گرفته و تامین شده است.
وی با اشاره به اینکه 2نفر از مددجویانی که مبلغ بیمه اجتماعی آنها از طرف کمیته امداد فراهان واریز می شده در آخر سال گذشته بازنشست شده و منبعد از سازمان تامین اجتماعی، مستمری دریافت می کنند، تأکید کرد: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتمادبه نفس آنها، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان است.
انتهای پیام


۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۴,۲۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید