دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 350 مددجو از خدمات مشاوره و راهنمایی

بهره مندی 350 مددجو از خدمات مشاوره و راهنمایی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: به350 مددجو خدمات مشاوره و راهنمایی گروهی در 9ماهه سالجاری ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان گفت: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی وسعی در بهبود سلامت روانی مددجویان زیر پوشش ارائه شده است.

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص بیماری منحوس وهمه گیر کرونا، بیشتر خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: آزمون سلامت روان به صورت حضوری برای مددجویان خانم و آقای 18تا50سال نیز به تعداد 401 نفر که تا شهریورماه سالجاری انجام شد و از این تعداد، چهارنفر دارای شرایط روحی وروانی حاد بوده که به کلینیک مشاوره جهت دریافت خدمات تخصصی تر ارجاع ومعرفی شده اند.

وی با اشاره به اینکه 183مددجو از مشاوره و راهنمایی فردی و 167نفر نیز از آموزش گروهی در 9ماهه امسال بهره مند شدند ، گفت: آموزش‌های گروهی باتوجه به شرایط بیماری کوید19در خصوص راههای مقابله با کرونا و رفع استرس و اضطراب و وحفظ آرامش و ارتقای بهداشت سلامت و روان در موقعیت کنونی در شبکه های مجازی صورت گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به ارائه آموزش خانواده به مددجویان گفت: مقایسه آمار ارائه خدمات مشاوره 9ماهه امسال با نوبت مشابه سال قبل که 613 نفر بوده کمتر می باشد و آن هم به این دلیل که شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا ، امکان برگزاری کلاس‌های گروهی بیشتر وجود نداشته است.

انتهای پیام

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۷۵
کد خبر : ۴,۲۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید