دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان شازند خبرداد،

پرداخت بیش از 79میلیون تومان بابت هزینه فرهنگی مددجویان

پرداخت بیش از 79میلیون تومان بابت هزینه فرهنگی مددجویان
رئیس کمیته امداد شهرستان شازند از صرف اعتبار 79میلیون و763هزارتومان در امورفرهنگی به دانش آموزان تحت حمایت در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ محمد محمودی ،رئیس کمیته امداد شهرستان شازند گفت:یکی از خدمات مهم این نهاد که در اولویت‌های کاری است،ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان نیازمنداست.

وی افزود:در هفت ماهه امسال مبلغ 79میلیون و763هزارتومان صرف ارائه خدمات فرهنگی به 250دانش آموزتحت حمایت شده است.

وی هچنین از صرف پنج میلیون و300هزارتومان برای ارائه خدمات حمایتی به 40طلبه ودانشجوی تحت حمایت خبر داد وخاطرنشان کرد:دانش آموزان ودانشجویان آینده سازان این سرزمین هستند وتمام تلاش این نهاد رفع موانع ومشکلات تحصیلی این افراد است.

وی  به نقش مؤثر کانونهای فرهنگی در رشد واعتلای فرهنگی خانواده ها اشاره کرد وافزود:در هفت ماهه امسال به 32نفر از مددجویان در کانونهای فرهنگی در زمینه‌های مختلف فرهنگی ارائه خدمات شده و مبلغ یک میلیون و300هزار تومان نیز اعتباربه این کار اختصاص یافت.

محمودی در ادامه افزود:یک از اقدامات این نهاد ارائه آموزش‌های خانواده،بهداشتی،تغذیه ای،وآموزشهای مختص به نوعروسان و همچنین سالمندان است.

وی تصریح کرد:در هفت ماهه امسال به 35مددجو، تحت عناوین مختلف آموزش ارائه شده است واعتبار اختصاص یافته به این امر 13میلیون و600هزارتومان بوده است.

وی در پایان از کمک به امر ازدواج وتهیه جهیزیه جوانان اشاره کرد وافزود:در هفت ماهه امسال به 21نفر از مددجویان که برای تشکیل خانواده وتهیه جهیزیه دچار مشکل بودند کمک رسانی شده است واعتبار اختصاص یافته به این امر 133میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۴,۲۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید