دکمه موبایل منو

اخبار

66 مددجوی فراهانی از خدمات بیمه اجتماعی بهره‌مند شدند

66 مددجوی فراهانی از خدمات بیمه اجتماعی بهره‌مند شدند
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: تاپایان9ماهه نخست امسال66 مددجو تحت حمایت کمیته امداد فراهان از خدمت بیمه های اجتماعی به صورت کامل بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در خصوص بیمه مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال جاری ، اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد در توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ، بهره مندی آنها از خدمات بیمه های اجتماعی است تا بتوانند در آینده از مزایای حق بازنشستگی و تأمین آتیه آن استفاده کنند.
وی در ادامه گفت: پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان در9ماهه امسال برای 66نفر به تفکیک طرح های اشتغال42 نفر شامل36 خانم و 6مرد با مبلغ 55میلیون وپانصد هزار تومان و پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان زن سرپرست خانوار شهری 24نفر 31میلیون وششصد هزارتومان از منابع دولتی کمیته امداد و کمکهای مردمی صورت گرفته و تأمین شده است.

وی با اشاره به اینکه دو نفر از مددجویانی که مبلغ بیمه اجتماعی آنها از طرف کمیته امداد فراهان واریز می شده در آخر سال گذشته بازنشسته شده و از سازمان تأمین اجتماعی، مستمری دریافت می کنند، تأکید کرد: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتمادبه نفس آنها، امید به آینده ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان است.
انتهای پیام

۲۲ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۵۹
کد خبر : ۴,۳۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید