دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبرداد؛

اعطای بیش از 13میلیارد تومان کمک به نیازمندان

اعطای بیش از 13میلیارد تومان کمک به نیازمندان
رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک از اعطای13میلیاردو33میلیون و600هزارتومان کمک های مبتنی برنیاز به مددجویان، در هفت ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی،رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک ضمن اشاره به مشارکت‌های روز افزون مردمی گفت:در هفت ماهه امسال 13میلیاردو33میلیون و600هزارتومان تحت عنوان کمک‌های مبتنی برنیاز به مددجویان اعطا شده است.

وی خاطر نشان کرد:کمک‌های مبتنی برنیاز شامل اطعام، تأمین مایحتاج زندگی، تأمین جهیزیه و کمک به درمان نیازمندان است ودر هفت ماهه امسال 744میلیون و700هزارتومان زکات و کفاره توسط زکات پردازان وکفاره پردازان به این نهاد کمک شده است.

وی در ادامه گفت:در هفت ماهه امسال یک میلیاردو289میلیون و100هزارتومان در قالب کمک‌های قرض الحسنه ای به مددجویان واجد شرایط کمک رسانی شده است.

وی با اشاره به اینکه کمک به معیشت نیازمندان از اولویت‌های این نهاد است ، گفت: 5700نفر از مددجویان در هفت ماهه امسال کمک معیشت پرداخت شده است که اعتباری که برای این مهم صرف شده است دو میلیاردو320میلیون و700هزارتومان بوده است.

خسروی در پایان از کمک‌های مردمی درقالب صدقات تشکرکرد وافزود:در هفت ماهه امسال یک میلیاردو289میلیون و100هزارتومان صدقات جمع آوری شده است که در اسرع وقت به دست نیازمندان ومحرومین اراک منطقه یک رسانده شده است.

انتهای پیام

۲۳ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
تعداد بازدید : ۷۰
کد خبر : ۴,۳۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید