دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد دلیجان خبر داد،

حمایت 743 حامی از کودکان ایتام و محسنین

حمایت 743 حامی از کودکان ایتام و محسنین
رئیس کمیته امداد دلیجان گفت: مردم نوعدوست این شهرستان امسال ۶ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال به کودکان نیازمند در قالب طرح ایتام و محسنین کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حمیدرضا قاسمی، رئیس کمیته امداد شهرستان دلیجان با بیان اینکه ۷۴۳ حامی در دلیجان این نهاد را در قالب طرح ایتام و محسنین حمایت می‌کنند ، افزود: ۳۱ یتیم و ۱۳۸ نفر از فرزندان محسنین در این شهرستان دارای حامی هستند.

وی اضافه کرد: محسنین به آن دسته خانوارها اطلاق می‌شود که سرپرست آنان به دلایلی از جمله کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی توان اداره زندگی را ندارند و کمک خیران در رفع مشکلات معیشتی، آموزشی، درمانی، اشتغال، مسکن و جهیزیه آنان تأثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به اینکه ۱۳۰ دانش آموز و ۱۸ دانشجو از خدمات حمایتی کمیته امداد این شهرستان بهره‌مند هستند،گفت: در نیمه نخست امسال ۱۷ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال در قالب کمک معیشتی، مسکن، طرح مفتاح، درمان و جهیزیه به خانواده‌های بی بضاعت دلیجان کمک شده است.

وی اضافه کرد: یک میلیارد و ۱۱۲ میلیون ریال در سال جاری در قالب کمک‌های مشاوره، ازدواج و معیشتی به مددجویان کمیته امداد دلیجان پرداخت شد.

وی در پایان با بیان اینکه ۸۴۵ خانواده تحت حمایت کمیته امداد دلیجان ماهانه ۱۹ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال مستمری معیشتی دریافت می‌کنند، گفت:یک‌هزار و ۷۱ خانوار در دلیجان از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند که ۵۸۶ خانواده در روستا و ۴۸۵ خانواده در شهر زندگی می‌کنند.

انتهای پیام

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۴,۳۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید