دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد،

بهره مندی 454 مددجو از خدمات فرهنگی و آموزشی

بهره مندی 454 مددجو از خدمات فرهنگی و آموزشی
رئیس کمیته امداد شهرستان گفت: از ابتـدای سال جاری تا پایان 9ماهه 454 مـددجوی تحت حمایت در شهرسـتان فراهان از خـدمات فرهنگی و آموزشـی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، با بیان اینکه خدمات فرهنگی کمیته امداد در سرفصل‌های متفاوتی به مددجویان ارائه می شود، افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد، برنامه آموزش خانواده است که در سال جاری 120 دانش آموز، دانشجو و بانوی سرپرست خانواده در این برنامه ها شرکت کردند.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا ، بیشتر برنامه‌های تربیتی و فرهنگی کمیته امداد از طریق فضای مجازی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون 11 دانشجو و 206 دانش آموز مددجو در شهرستان فراهان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد بهره‌مند می شوند، تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان یکی از اصلی‌ترین سرفصل‌های فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود.

حافظ کمال اظهار داشت: معرفی دانش آموزان کنکوری به مؤسسات آموزشی، حمایت ویژه از نخبگان علمی، ورزشی و هنری و برگزاری مسابقات قرآنی از دیگر فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد است.

وی در پایان گفت: در9ماهه سال جاری کمیته امداد شهرستان فراهان در بخش فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت 84 میلیون تومان هزینه کرده است.

انتهای پیام

۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۴,۳۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید