دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 307 مددجوی فراهانی از آموزش‌های اشتغال

بهره‌مندی 307 مددجوی فراهانی از آموزش‌های اشتغال
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در9ماهه سالجاری برای 307 نفر از متقاضیان وام اشتغال و دریافت کنندگان وام اشتغال ، آموزش‌های کسب وکار خودکفایی ارائه ومبلغ 126میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،غلامرضا حافظ کمال، با اشاره به اینکه در کمیته امداد سه نوع آموزش کسب و کار به مددجویان ارائه می‌شود، اظهار کرد: مرحله نخست، آشنایی افراد با مفاهیم کارآفرینی و فرهنگ کسب و کار مختص کسانی است که وارد برنامه اشتغال نشده‌اند و با این آموزش‌ها قصد داریم افراد برای ورود به کسب و کار، تشویق شوند.

وی افزود:آموزش‌های مهارت آموزی برای 20نفر از متقاضیان وام اشتغال کمیته امداد فراهان جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی طی 2 روز در روزهای دوشنبه و سه شنبه 22و23 دیماه سالجاری درشهر خنجین توسط مهندس هزاوه ای ارائه شد.

وی در خصوص نوع دوم آموزش‌های کسب و کار مددجویان گفت: این آموزش‌ها برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند وارد برنامه اشتغال و کسب و کار شوند. این افراد یک دوره مشاوره شغلی را گذرانده‌اند و در جریان مشاوره، یک بسته شغلی به عنوان مسیر کاری آنها ترسیم شده است.

حافظ کمال درباره سومین گروه مخاطبان آموزش‌های اشتغال کمیته امداد توضیح داد و گفت: این آموزش‌ها با هدف پایدارسازی طرح‌های اشتغال، به روزرسانی مهارت‌ها و افزایش بهره‌وری به مجریان طرح‌های اشتغال ارائه می‌شود.

شایان ذکر است در کمیته امداد فراهان در9ماهه سالجاری 118 مورد وام اشتغالزایی به مبلغ  پنج میلیارد و 350میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۴,۳۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید