دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد

رشد 6 برابری کمکهای مردمی به مراکز نیکوکاری

رشد 6 برابری کمکهای مردمی  به مراکز نیکوکاری
طی 10ماهه سالجاری یک میلیارد و 340 میلیون تومان درآمد از در مراکز نیکوکاری جذب شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 6 برابر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه خوشبختانه در سالجاری شاهد افزایش اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری فراهان برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم، اظهار داشت:  توسط مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب ، فرمهین و خنجین مستقر هستند در10ماهه سالجاری یک میلیارد و 340 میلیون تومان درآمد از خیران و نیکوکاران منطقه ای و فرامنطقه ای جهت نیازمندان جذب شده که در مقایسه درآمد مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 206 میلیون تومان بوده بیش از 6 برابر شده است.

وی در ادامه گفت: مرکز نیکوکاری محلی است که به دور از برخی مسائل اداری و با روحیه و توان مردمی و انگیزه های برخواسته از اعتقادات دینی برای خدمت به نیازمندان برپا شده است.

وی افزود: کمیته امداد خود را ملزم به رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی می داند و تمام فعالیت‌های این نهاد شفاف و در معرض نظارت دستگاه‌های نظارتی از قبیل سازمان بازرسی، سازمان حسابرسی ، دیوان محاسبات و موسسه مفید راهبر است.

حافظ کمال،با اشاره به اهداف فعالیت مراکز نیکوکاری گفت: مهمترین هدف فعالیت این مراکز ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه است یعنی باید کاری کرد که دل ها برای یکدیگر بتپد اگر چنین حسی در میان اقشار مختلف جامعه وجود داشته باشد دیگر لازمه نیکوکاری ثروت نخواهد بود بلکه حتی با اندکی پول و حتی یک قدم کوچک و یا یک تماس تلفنی می تواند مشکلی را حل کرد و نیکوکارشد.

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۶۸
کد خبر : ۴,۳۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید