دکمه موبایل منو

اخبار

به مناسبت ایام دهه مبارک فجر انجام شد؛

افتتاح یک باب مسکن مددجویی در سربند

افتتاح یک باب مسکن مددجویی در سربند
به مناسبت ایام دهه مبارک فجریک باب مسکن مددجویی در روستای مصرلو در بخش سربند با حضور امام‌جمعه، بخشدار و جمعی از مسئولان افتتاح و به خانواده مددجوی تحت حمایت تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم علی فدائی رئیس کمیته امداد بخش سربند بابیان اینکه ساخت مسکن محرومان از اقدامات کمیته امداد در حمایت از مددجویان تحت حمایت است، گفت: بیمه منازل مددجویی، پرداخت اجاره مسکن و تعمیر منازل مددجویی از دیگر اقدامات کمیته امداد در تأمین مسکن مناسب برای مددجویان است.

وی افزود: این ساختمان دارای۸۰ مترمربع بنای مفید که با رعایت اصول فنی و مهندسی ساخته‌شده و برای ساخت آن ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار از منابع کمیته امداد و وام بنیاد مسکن هزینه شده است.

امام‌جمعه شهرهندودر نیز در ادامه ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد، گفت: کمیته امداد از دستاوردهای انقلاب و اولین نهادی است که به دستور امام در کشور در بدو انقلاب تأسیس شد و اقدامات این نهاد مردمی امیدوارکننده است.

وی افزود: کمیته امداد در رفع فقر و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند با توجه به دارا بودن نیروی انسانی متعهد و تلاشگر در کمک به محرومان و دستگیری از آنان موفق بوده است.

انتهای پیام

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۴,۴۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید