دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت:

بهره‌مندی 483 مددجو از حمایت‌های درمانی

بهره‌مندی 483 مددجو از حمایت‌های درمانی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در 10ماهه سالجاری 108میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی برای 483 نفر از مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حافظ کمال با اشاره به اینکه مبلغ مذکور از منابع دولتی وامدادی (کمکهای مردمی) هزینه شده ، اظهار داشت: با توجه به ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی از اواخر سال گذشته بدلیل شیوع بیماری خطرناک کرونا ، جهت ارتقا شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازطریق شبکه‌های مجازی نسبت به اطلاع رسانی‌های مهم صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در 10ماهه سالجاری 108میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی برای 483 نفر از مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است، افزود: هزینه‌ها در زمینه فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی و در قالب کمک به پوشش خدمات بیمه مکمل(فرانشیز درمان)پرداخت ‌شده است.

وی افزود: پرداخت هزینه فرانشیز به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در10‌ماهه سال گذشته 411 نفر به مبلغ 75میلیون تومان بوده که در مقایسه با عملکرد 10ماهه سال جاری در تعداد 18درصد و در مبلغ 44 درصد رشد دارد.

وی با بیان اینکه طبق آمار10 ماهه سالجاری 2183خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیران می توانند با شماره‌گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* به@صورت مستقیم وجوه خود را جهت طرح «شفاء»که کمک به بیماران خاص و صعب العلاج می باشد واریز نمایند.

انتهای پیام

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۴,۴۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید