دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امدادشهرستان فراهان :

ارتقای فرهنگی مددجویان گامی در مسیر توانمندسازی است

ارتقای فرهنگی مددجویان گامی در مسیر توانمندسازی است
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود و گامی در مسیر توانمند سازی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال گفت: با توجه به شرایط حساس وخطرناک ویروس کرونا و در راستای اهمیت اشاعه امورات فرهنگی وخدمات آموزشی به نیازمندان تحت حمایت در نهاد مقدس ، کلاس‌های مجازی فعال شده و در این زمینه به جامعه هدف اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است.

وی افزود: در 10ماهه سالجاری 45نفر عضو کانال تدبر در زندگی در پیام رسان بله شده و از دوره‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شده اند ؛74 نفر نیز معرفی به کانونهای پرورشی فکری و فرهنگی شهرستان شده واز کلاس‌های فرهنگی ، هنری و آموزشی این کانونها بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت به 15نفر از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد فراهان مبلغ یک میلیون و 700 هزار تومان بابت دوره‌های آمادگی کنکور پرداخت و 165نفر نیز از آموزش‌های فرهنگی کمیته امداد بهره مند شدند.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.

شایان ذکر است هم اکنون 216انش آموز و دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی کمیته امداد فراهان مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاسهای آموزشی و خدمات فرهنگی بهره مند هستندو بر همین اساس مبلغ 321میلیون تومان از منابع دولتی ، کمک‌های مردمی و تسهیلات دانشجویی از صندوق امداد ولایت به ایشان در پاییز و زمستان سالجاری به عنوان کمک هزینه تحصیلی وشهریه دانشجویی پرداخت شد.

انتهای پیام

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۴,۴۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید