دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

افتتاح اولین خانه هلال در اراک

افتتاح اولین خانه هلال در اراک
در ایام دهه مبارک فجر اولین خانه هلال در استان مرکزی با همکاری مرکز نیکوکاری شهید قاسم سلیمانی زیر نظرکمیته امداد اراک منطقه یک و جمعیت هلال احمر در شهرک ولی عصر(عج) شهر اراک با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی، رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک اظهار داشت: خوشبختانه در سالجاری شاهد افزایش اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری شهرستان اراک برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم.

وی در ادامه گفت: مراکز نیکوکاری زیر نظر کمیته امداد منطقه یک اراک در10ماهه سالجاری 10 میلیارد و 167 میلیون تومان درآمد از خیران و نیکوکاران منطقه ای و فرامنطقه ای جهت نیازمندان جذب وهزینه نمودند که در مقایسه درآمد مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته که دو میلیارد و348 میلیون تومان بوده بیش از چهار برابر شده است.

وی افزود: فعالان در مراکز نیکوکاری بدون هیچ گونه چشم داشتی و در راه کسب رضای خدا در راه خدمت رسانی به نیازمندان و اقشار محروم در تلاش هستند و چنین رویکردی شرایط را برای رسیدگی به قشر آسیب پذیر جامعه تسهیل کرده تا سرعت کمک رسانی به نیازمندان نیز افزایش یابد.

شایان ذکر است، در روز دوشنبه مصادف با بیستم بهمن ماه سالجاری همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر اولین خانه هلال در استان مرکزی در مرکز نیکوکاری شهید قاسم سلیمانی زیر نظرکمیته امداد اراک منطقه یک و جمعیت هلال احمر در شهرک ولی عصر(عج) شهر اراک با حضور مسئولان استانی وشهرستانی افتتاح شد.

انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۶۴
کد خبر : ۴,۴۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید