دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

رشد 98 درصدی مشارکت مردمی

رشد 98 درصدی مشارکت مردمی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: 10ماهه سالجاری 4 میلیاردو890 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که دومیلیارد و 473 میلیون تومان بوده نشان از رشد98درصدی کمک‌ها دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک‌های مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره‌گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان شهرستان فراهان می شود، تصریح کرد: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

وی در خصوص نوع کمک‌های مردمی جذب شده بیان کرد: از درآمدهای جذب شده در10ماهه سالجاری حدود دو میلیارد و 707 میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، یک میلیارد و388میلیون تومان زکات و کفارات، 605میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 190 میلیون تومان صدقات بوده است.

وی با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه که همان ولی نعمتان هستند گفت: از درآمد مذکور یک میلیارد و 340میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام ، کمک‌های مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین والکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره‌گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۴,۴۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید