دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان خبر داد،

بهره مندی 298 مددجو از آموزش های اشتغال

بهره مندی 298 مددجو از آموزش های اشتغال
طی 10 ماهه امسال 298 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمیجان از آموزش‌های اشتغال بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عزیزاله اردولالو ، رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان آموزش را مقدمه توانمندسازی دانست و گفت: طی 10 ماهه امسال 298 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمیجان از آموزش‌های اشتغال بهره‌مند شدند.

وی از پرداخت 196 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال از منابع بانکی در 10 ماهه امسال خبر داد و افزود: برای پرداخت این تعداد تسهیلات هفت میلیاردو 945 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی اضافه کرد: تعداد 14 فقره تسهیلات قرض الحسنه نیز از منابع داخلی امداد با اعتبار سه میلیاردو 80 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کمیجان کاریابی برای مددجویان را از دیگر اقدامات این نهاد برشمرد و تصریح کرد: در 10 ماهه امسال 33 نفر از مددجویان از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: در 10 ماهه امسال مبلغ 57 میلیون تومان در قالب کمک هزینه تحصیلی به تعداد 309 دانش آموز ومبلغ 56 میلیون تومان در قالب شهریه دانشجویی وکمک هزینه تحصیلی به تعداد51 نفر از دانشجویان تحت حمایت این نهاد بصورت نقدی کمک شده است.

وی اضافه کرد:در این مدت مبلغ 150 میلیون تومان نیز به صورت وام دانشجویی به 24 نفر از دانشجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

انتهای پیام

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۴,۴۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید