دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

تهیه لوازم زندگی برای 105 مددجوی تحت حمایت

تهیه لوازم زندگی برای 105 مددجوی تحت حمایت
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان از تهیه وتأمین لوزام ضروری زندگی برای 105 مددجوی تحت حمایت با مبلغ 314 میلیون تومان در 10ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حافظ کمال اظهار داشت: در 10ماهه سالجاری لوازم ضروری زندگی برای 105خانواده تحت حمایت کمیته امداد با مبلغ 314میلیون تومان تهیه شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از کمکهای مردمی و خیران توسط کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تامین شده است.

وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، 26 مورد از خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی گفت: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

وی در پایان گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.

انتهای پیام

۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۴,۴۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید