دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

اهدای 63 فقره جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت

اهدای 63 فقره جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت
رئیس کمیته امداد اراک گفت: در 10ماهه سال جاری63 فقره کمک هدیه جهیزیه به ارزش یک میلیارد و334 میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی ، رئیس کمیته امداد شهرستان اراک منطقه یک ، گفت: این تعداد کمک هدیه در قالب تأمین جهیزیه نوعروسان ، هدیه ازدواج پسران و ازدواج مجدد بانوان نیازمند تحت حمایت این اداره از منابع دولتی و کمک‌های مردمی پرداخت شده که در مقایسه با نوبت مشابه سال قبل که 475میلیون تومان پرداخت شده بود181 درصد رشد دارد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه آموزشی برای دختران در آستانه ازدواج ونوعروس تحت حمایت از دیگر برنامه‌های کمیته امداد است، اظهار داشت: کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر است که با توجه به شرایط ایجاد شده از بیماری کرونا، کلاس‌های آموزشی کمیته امداد نیز بیشتر  مجازی برگزار شده است.

خسروی در پایان گفت: مردم خیر ونیک اندیش می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #086*8877* با گوشی‌های همراه یا از طریق تماس با شماره تلفن08633126231 به نام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اراک منطقه یک برای کمک به تأمین جهیزیه نیازمندان اقدام نمایند.

انتهای پیام

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۴,۴۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید