دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبرداد،

بهره‌مندی 2128 نفر از تسهیلات قرض الحسنه

بهره‌مندی 2128 نفر از تسهیلات قرض الحسنه
رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک گفت: در 11ماهه سالجاری دو هزار و128 مددجوی تحت حمایت تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار 14میلیارد و 295 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی با بیان اینکه یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات اشتغال نیازمندان، ودیعه و تعمیرات مسکن ، تسهیلات ضروری وکارگشایی به نیازمندان است، گفت: این پرداختها در 11ماهه سالجاری به مبلغ 14میلیارد و 295 میلیون تومان به دو هزار و128 نفر از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد و بانک قرض الحسنه مهر ایران بامعرفی این نهادپرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه گره‌گشایی از نیازمندان در راستای اهداف بانکداری اسلامی در دستور کار صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت قرار دارد، ادامه داد: از مبلغ مذکور ، صندوق امداد ولایت 6 میلیارد و 889 میلیون تومان تسهیلات به 880 نفر از نیازمندان به تفکیک 73نفر اشتغال نیازمندان به مبلغ یک میلیارد و20میلیون تومان ، ودیعه و تعمیرات مسکن 247نفر با اعتبار دو میلیارد و 454 میلیون تومان و وامهای ضروری و کارگشایی 560نفربا اعتبار سه میلیارد و 415میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده‌های بی بضاعت یاری کنند.

شایان ذکر است،خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#086*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایندو یا از طریق تماس با شماره تلفن08633126231 به نام حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد اراک منطقه یک ، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۴,۴۷۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید