دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان شازند:

پرداخت به موقع زکات راه کاری برای مقابله با فقر است

پرداخت به موقع زکات راه کاری برای مقابله با فقر است
رئیس کمیته امداد شهرستان شازند گزارشی از عملکرد این نهاد در بخش زکات ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان شازند در جلسه زکات شهرستان که با حضور رئیس زکات کمیته امداد استان برگزار شد، گفت: زکات از واجبات الهی است و پرداخت به موقع آن راه کاری برای مقابله با فقر است.

وی افزود: طی یازده ماهه سال جاری مبلغ چهارصدو پنج میلیون تومان زکات واجب و صدو پانزده میلیون تومان زکات مستحبی و یک فقره جهیزیه به مبلغ 6میلیون تومان و هزینه درمانی خانواده های تحت حمایت 9مورد به مبلغ 4میلیون وهفتصد هزار تومان و احداث مسکن 4واحد به مبلغ 60میلیون و 480هزار تومان و تعمیر مسکن 42واحد به مبلغ صدمیلیون وسیصدهزار تومان از محل زکات جمع اوری شده به خانواده های تحت حمایت خدمت ارائه شده است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارشناس زکات و عاملین زکات که با کمیته امداد همکاری می کنند اظهار امید واری کرد: در سال آینده با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در بخش جمع آوری زکات افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

عسگری رئیس اداره زکات کمیته امداد استان مرکزی نیزضمن تقدیر و تشکر از رئیس و کارشناس زکات شهرستان و عاملین زکات مستقر در روستاها و شهرهای شهرستان شازند اطلاع رسانی دقیق در هزینه های اجرایی زکات را عاملی موثر در افزایش فریضه زکات عنوان کرد.

شایان ذکر است، در این جلسه از تعدای از عاملین زکات فعال و زکات پردازان نمونه شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۴,۴۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید