دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبرداد،

بهره‌مندی 507 مددجوی فراهانی از خدمات فرهنگی و آموزشی

بهره‌مندی 507 مددجوی فراهانی از خدمات فرهنگی و آموزشی
از ابتـدای سال جاری تا پایان 10ماهه 507 مـددجوی کمیته امداد شهرسـتان فراهان از خـدمات فرهنگی و آموزشـی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی با هدف ارتقای سطح فرهنگی مددجویان انجام می شود، اظهار داشت: از ابتـدای سال جاری تا پایان 10ماهه 507 مـددجوی کمیته امداد در شهرسـتان فراهان از خـدمات فرهنگی و آموزشـی بهره مند شدند.
وی با بیان اینکه خدمات فرهنگی کمیته امداددر سرفصل‌های متفاوتی به مددجویان ارائه می شود، افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد، برنامه آموزش خانواده است که در سال جاری 165 دانش آموز، دانشجو و بانوی سرپرست خانواده در این برنامه ها شرکت کردند.

وی در ادامه گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا ، بیشتر برنامه‌های تربیتی و فرهنگی کمیته امداداز طریق فضای مجازی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون 11 دانشجو و 205 دانش آموز مددجو در شهرستان فراهان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد بهره‌مند می شوند، تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان یکی از اصلی ترین سرفصلهای فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود.

حافظ کمال در ادامه گفت: معرفی دانش آموزان کنکوری به مؤسسات آموزشی، حمایت ویژه از نخبگان علمی، ورزشی و هنری، ارائه فعالیتهای محو بیسوادی و برگزاری مسابقات قرآنی از دیگر فعالیتهای فرهنگی کمیته امداد است.

وی ادامه داد: در10ماهه سال جاری کمیته امداد شهرستان فراهان در بخش فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت 337 میلیون تومان هزینه نموده است.
وی با تأکید بر اینکه تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت کاملا رایگان به خانوارهای مددجو ارائه می شود، تصریح کرد: بخشی از هزینه های فرهنگی کمیته امداد با مشارکت خیران نیک اندیش تأمین می شود.

انتهای پیام

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۴,۵۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید