دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

پرداخت 155 میلیون تومان بابت هزینه های فرانشیز خدمات درمانی

پرداخت 155 میلیون تومان بابت هزینه های فرانشیز خدمات درمانی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در 11ماهه سالجاری 155میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 533 نفر از مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، غلامرضا حافظ کمال ، ارائه خدمات درمانی را از اقدامات حمایتی کمیته امداد برشمرد و گفت: در 11ماهه سالجاری 155میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 533 نفر از مددجویان تحت حمایت درزمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی در قالب کمک به پوشش خدمات بیمه مکمل(فرانشیز درمان)پرداخت ‌شده است.
وی افزود: با توجه به ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی از اواخر سال گذشته به دلیل شیوع بیماری خطرناک کرونا ، جهت ارتقا شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازطریق شبکه های مجازی نسبت به اطلاع رسانی های مهم صورت گرفته است.
وی در ادامه گفت: پرداخت هزینه فرانشیز به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در11‌ماهه سال گذشته 413 نفر به مبلغ 77میلیون تومان بوده که در مقایسه با عملکرد 11ماهه سال جاری در تعداد 29درصد و در مبلغ 101 درصد رشد دارد.
حافظ کمال با بیان اینکه طبق آمار11 ماهه سالجاری 2183خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت میکنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیرین محترم میتوانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت طرح «شفاء»که کمک به بیماران خاص و صعب العلاج می باشد واریز نمایند.
انتهای پیام

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۴,۵۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید