دکمه موبایل منو

اخبار

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری انجام شد،

تقدیر از مشترک فعال صدقات در اراک

تقدیر از مشترک فعال صدقات در اراک
به مناسبت هفته احسان ونیکوکاری رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک از مشترک فعال صدقات بابت همکاری صمیمانه با این نهاد مقدس با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،ابراهیم خسروی، رئیس کمیته امداد منطقه یک در این دیدار معنوی ضمن تشریح فعالیت‌های امداد مانند طرح اکرام ایتام «ایران مهربان» وجشن نیکوکاری ، اظهار داشت: صدقات جزو منابع مالی مردمی مهمی است که توانسته است در کنار کمک های دولتی به عنوان پشتوانه ای محکم، در کمک به نیازمندان موثر واقع شود.

وی افزود: تصمیم گرفته شد علاوه بر خیران کلان ، افرادی که ماهیانه مبلغی را در صندوق صدقات امداد واریز می کند مورد توجه و تجلیل قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه درآمد صدقات اراک منطقه یک در 11ماه سالجاری که یک میلیارد و 991میلیون تومان بوده ومقایسه آن با نوبت مشابه سال گذشته که یک میلیارد و 902 میلیون تومان بوده و 5درصد رشد داشته، گفت: تمام این وجوهات در همین منطقه و در زمینه‌های اهدای جهیزیه، تعمیر و کمک به ساخت مسکن، درمان وامور فرهنگی هزینه شده است.

شایان ذکر است در حال حاضرکمیته امداد اراک منطقه یک 25 هزار 514 صندوق صدقات بزرگ معابر و مشترکین اماکن(متوسط) ومنازل(کوچک) دارد.

انتهای پیام

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۴,۵۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید