دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد؛

پرداخت ودیعه و اجاره مسکن 953 خانواده اراکی

پرداخت ودیعه و اجاره مسکن 953 خانواده اراکی
رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک گفت: طی 11 ماهه سالجاری برای 953 خانواده تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک ودیعه واجاره مسکن پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی، بابیان اینکه نیـاز انسان بـه سرپـنـاه و مأمن از روزگار باستان موردتوجه بـوده است و احساس امنیت را منتقل می‌کند، گفت: یک هزار و465 خانوار مددجوی تحت حمایت در این منطقه مستأجر هستند.

وی افزود: در 11 ماهه سالجاری به953 خانواده چهار میلیارد تومان بابت ودیعه مسکن پرداخت‌شده است.

وی ادامه داد: این هزینه از منابع دولتی ، کمک‌های مردمی (خیران و حامیان اکرام) و تسهیلات صندوق امداد ولایت تأمین و پرداخت شده که در مقایسه با نوبت مشابه سال قبل که به 235خانواده مبلغ 175میلیون تومان پرداخت شده رشد چشمگیری دارد.

خسروی در ادامه از تهیه وتأمین لوازم ضروری زندگی برای 44 مددجوی تحت حمایت با مبلغ بیش از 253 میلیون تومان در 11ماهه سالجاری خبر داد و تصریح کرد:مبلغ هزینه کرد مذکور از منابع دولتی ،کمک‌های مردمی وخیران تأمین شده است.

وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک ،گفت: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.

انتهای پیام


۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۴,۵۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید