دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 533 مددجو از حمایت‌های درمانی

بهره مندی 533 مددجو از حمایت‌های درمانی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در 11ماهه سالجاری 155میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 533 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ، با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی از خدمات حمایتی کمیته امداد است، گفت: در 11ماهه سالجاری 155میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی 533 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان هزینه شده است.

وی افزود:حمایت‌های درمانی مددجویان در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی در قالب کمک به پوشش خدمات بیمه مکمل(فرانشیز درمان)پرداخت ‌شده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ مذکور از منابع دولتی وامدادی (کمکهای مردمی) هزینه شده ، بیان کرد: با توجه به ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی از اواخر سال گذشته بدلیل شیوع بیماری خطرناک کرونا ، جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازطریق شبکه های مجازی نسبت به اطلاع رسانی های مهم صورت گرفته است.

وی در ادامه گفت: پرداخت هزینه فرانشیز به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در11‌ماهه سال گذشته 413 نفر به مبلغ 77میلیون تومان بوده که در مقایسه با عملکرد 11ماهه سال جاری در تعداد 29درصد و در مبلغ 101 درصد رشد دارد.

حافظ کمال در پایان با بیان اینکه طبق آمار11 ماهه سالجاری 2183خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت طرح «شفاء»که کمک به بیماران خاص و صعب العلاج می باشد واریز نمایند.

انتهای پیام
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۴,۵۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید