دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو خبرداد،

پرداخت 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی

پرداخت 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی
رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو از پرداخت 746میلیون و500هزارتومان تسهیلات اشتغال وخود کفایی در 10ماهه امسال از محل صندوق امداد ولایت در 10ماهه امسال خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛اسداله فراهانی،رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو ضمن تأکید بر اشتغال وخودکفایی مددجویان به عنوان یکی از مهمترین اهداف کمیته امداد،گفت:خدمات کمیته امداد برای افراد مستعد توانمندی زماندار است و این نهاد با ایجاد اشتغال پایدار شرایط خودکفایی مددجویان را فراهم می کند.

وی افزود: در 10ماهه امسال 746میلیون و500هزارتومان تسهیلات اشتغال وخودکفایی از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به 34مددجوی واجد شرایط پرداخت شد.

وی از راه اندازی سامانه مزیت شغلی در کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد:کارآفرینان وفعالان کسب‌وکار می‌توانند مزیت‌های شغلی شهرستان‌ها را از طریق سامانه "مزیت سنجی شغلی" کمیته امداد به آدرس www.maziyatjob.emdad.ir استخراج کنند.

فراهانی با اشاره به اینکه در این سامانه مزیت سنجی و اولویت‌بندی کسب‌وکارهای موجود در هر شهرستان بر مبنای یک روش تحقیق انجام‌شده است ، افزود: در این روش تحقیق، یک شناسنامه برای هر شهرستان و یک شناسنامه برای هر کسب‌وکار تدوین و به مشاغل قابل توسعه و مشاغلی که هنوز در شهرستان راه‌اندازی نشده و پتانسیل ایجاد آن‌ها در شهرستان وجود دارد، اشاره‌شده است.

انتهای پیام


۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۴,۵۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید