دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد سربند خبر داد،

کمک 500 میلیون تومانی خیران به ایتام و محسنین

کمک 500 میلیون تومانی خیران به ایتام و محسنین
خیران و حامیان شهر سربند در سال جاری بیش از 500 میلیون تومان به ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظمعلی فدائی ، رئیس کمیته امداد شهر سربند در دیدار با معاونت اداری و مالی و جمعی از کارکنان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی ضمن تشکر از حامیان و خیران اظهار داشت: طرح اکرام ایتام از طرح‌های موفق کمیته امداد است و با استقبال خوب خیران همراه بوده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد 160 نفر از ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهر سربند هستند اظهار داشت: خیران و حامیان شهر سربند در سال جاری بیش از 500 میلیون تومان به ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

وی ضمن تشکر از کارکنان شرکت پخش فراورده‌های نفتی ، گفت: کارکنان شرکت پخش حامی بیش از 40 نفر از فرزندان ایتام این نهاد هستند و علاوه بر کمک‌های ماهیانه در رفع مشکلات سایر نیازهای خانواده‌ها نیز حضور فعال دارند.

وی اضافه کرد: طی سال 99 مبلغ 60 میلیون تومان به صورت نقدی برای ساخت مسکن یکی از خانواده‌های ایتام فاقد مسکن توسط کارکنان شرکت نفت کمک شده است.

شایسته ذکر است؛ در ادامه این دیدار کارکنان شرکت پخش در یک نشست صمیمی با خانواده ایتام و فرزندان معنوی خود دیدار چهره به چهره داشتند و مبلغ پنج میلیون تومان به بیش از 40 خانواده حاضر در این جلسه در قالب کارت هدیه اهداء و لوح سپاس از،طرف امداد سربند به کارکنان شرکت ملی نفت تقدیم شد.

انتهای پیام

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۴,۵۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید