دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

تهیه لوازم ضروری زندگی برای 44 مددجوی تحت حمایت

تهیه لوازم ضروری زندگی برای 44 مددجوی تحت حمایت
رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک از تهیه وتأمین لوازم ضروری زندگی برای 44 مددجوی تحت حمایت با مبلغ بیش از 253 میلیون تومان در 11ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی، بیان کرد: در 11ماهه سالجاری لوازم ضروری زندگی برای 44 خانواده تحت حمایت کمیته امداد با مبلغ بیش از 253میلیون تهیه شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از منابع دولتی وکمک‌های مردمی وخیران تأمین شده است.

وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی گفت: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که از این‌ پس به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

خسروی در پایان گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت نمایند.

انتهای پیام

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۴,۵۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید