دکمه موبایل منو

اخبار

به همت کمیته امداد شهرستان فراهان انجام شد،

24 نوعروس تحت حمایت راهی خانه بخت شدند

24 نوعروس تحت حمایت راهی خانه بخت شدند
در 11ماهه سال گذشته 24سری جهیزیه به ارزش 206 میلیون تومان در قالب تأمین جهیزیه نوعروسان ، هدیه ازدواج پسران و ازدواج مجدد بانوان نیازمند توسط کمیته امداد شهرستان فراهان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان و ترویج ازدواج آسان از برنامه‌های حمایتی کمیته امداد است، گفت:این تعداد جهیزیه و هدیه ازدواج از منابع دولتی و کمک‌های مردمی به خانواده‌های تحت حمایت اهداء شد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه آموزشی برای دختران در آستانه ازدواج ونوعروس تحت حمایت از دیگر برنامه‌های کمیته امداد است، اظهار داشت: کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی تأثیر گذار باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط ایجاد شده از شیوع بیماری کرونا، کلاس‌های آموزشی کمیته امداد نیز بیشتر به صورت مجازی برگزار شده است.

وی در ادامه گفت: بالا رفتن سن ازدواج و معضل طلاق از مشکلات اساسی جامعه است که حل این مشکلات نیازمند همکاری و مساعدت همه بخش‌ها است.

حافظ کمال، با یادوری مشکلات اقتصادی ، گفت: مردم خیر ونیک اندیش می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877* با گوشی‌های همراه یا با شماره‌گیری تلفن 08633723952 به‌نام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فراهان و همچنین مراجعه به برای کمک به تأمین جهیزیه نیازمندان اقدام کنند.

انتهای پیام

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۱۳
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۴,۵۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید