دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

بهره‌مندی مددجویان فراهانی از آموزش‌های مجازی

بهره‌مندی مددجویان فراهانی از آموزش‌های مجازی
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اهمیت ارتقای سطح فرهنگی در بین خانواده‌های تحت حمایت وخدمات آموزشی به نیازمندان گفت: با شیوع بیماری کرونا دوره‌های آموزشی به صورت مجازی فعال شده و در این زمینه به جامعه هدف اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است.

وی افزود: در 11ماهه سالجاری 45نفر عضو کانال تدبر در زندگی کمیته امداد در پیام رسان بله شده واز کلاس‌های آموزشی مجازی تفسیر و مفاهیم قرآنی بهره مند شده اند و77 نفر نیز معرفی به کانونهای پرورشی فکری و فرهنگی شهرستان شده واز کلاسهای فرهنگی ، هنری و آموزشی این کانونها بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت هزینه 15نفر از دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی تحت حمایت کمیته امداد فراهان بابت کلاسهای آمادگی کنکور پرداخت و 186نفر نیز از آموزشهای فرهنگی کمیته امداد بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.

شایان ذکر است، هم اکنون 212 دانش آموز و دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی کمیته امداد فراهان مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاس‌های آموزشی و خدمات فرهنگی بهره‌مند هستندو 314میلیون تومان از منابع دولتی ، کمک‌های مردمی و تسهیلات دانشجویی از صندوق امداد ولایت به این دانش آموزان و دانشجویان در پاییز و زمستان سال گذشته به عنوان کمک هزینه تحصیلی وشهریه دانشجویی پرداخت شده است.

انتهای پیام

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۴,۵۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید