دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

بهره‌مندی 144 بیمار خاص و صعب العلاج از حمایت‌های کمیته امداد

بهره‌مندی 144 بیمار خاص و صعب العلاج از حمایت‌های کمیته امداد
رئیس کمیته امداد فراهان گفت: کمیته امداد شهرستان فراهان در 11ماهه سال گذشته از 144 مددجوی بیمار خاص و صعب‌العلاج در شهرستان با اعتبار بیش از 62 میلیون تومان در بخش تغذیه مناسب و درمان حمایت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حافظ کمال به بیان اینکه حمایت از بیماران نیازمند از برنامه‌های حمایتی کمیته امداد است ، گفت:خدمات پزشکی به مددجویان در قالب‌های پرداخت فرانشیز درمان، پرداخت هزینه نگهداری و تهیه لوازم مورد نیاز پزشکی به مددجویان با بیماری صعب‌العلاج و بیماران خاص ارائه می شود.

وی افزود: پرداخت هزینه به بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در11ماهه سال گذشته 48 نفر با اعتبار بیش از 15 میلیون تومان بوده که در مقایسه با عملکرد 11ماهه سال جاری در تعداد 200درصد رشد و درمبلغ 301 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه پرونده بیماران خاص و صعب‌العلاج نیازمند در کمیته امداد موجود بوده و مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند به این بیماران مساعدت کنند، گفت: مردم خیر فراهانی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #08610*8877* با گوشی های همراه یا با شماره گیری تلفن 08633723952 به نام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فراهان و همچنین مراجعه به آدرس اینترنتی www.emdad.ir برای کمک به بیماران خاص، کرونایی و صعب‌العلاج به‌نام «طرح شفاء» اقدام کنند.

انتهای پیام

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۴,۵۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید