دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره‌مندی 2212 مددجو از تسهیلات قرض الحسنه

بهره‌مندی 2212 مددجو از تسهیلات قرض الحسنه
در سال گذشته 2212 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار 13 میلیاردو 132 میلیون تومان دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی رئیس اظهار داشت: یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات اشتغال نیازمندان، ودیعه و تعمیرات مسکن ، وامهای ضروری وکارگشایی به نیازمندان است که تمامی این پرداخت‌ها در سال گذشته با اعتبار 13میلیارد و 132 میلیون تومان به دو هزار و212 نفر از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت زیر نظر کمیته امداد و بانک قرض الحسنه مهر ایران بامعرفی این نهادپرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه گره‌گشایی از نیازمندان در راستای اهداف بانکداری اسلامی در دستور کار صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت قرار دارد، ادامه داد: از مبلغ مذکور در سال گذشته ، صندوق امداد ولایت این اداره هشت میلیارد و 280 میلیون تومان تسهیلات به هزار و17 نفر از نیازمندان جهت اشتغال نیازمندان، ودیعه و تعمیرات مسکن و وامهای ضروری و کارگشایی پرداخت شده است.

وی با تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده‌های بی بضاعت یاری کنند.

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک در پایان اضافه کرد: خیران می توانند با شماره‌گیری با تلفن همراه#086*8877* به‌صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایندو یا از طریق تماس با شماره تلفن08633126231 به نام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اراک منطقه یک ، نسبت به سپرده گذاری مبالغ خود جهت اهدای تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان اقدام کنند.

انتهای پیام

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۴,۵۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید