دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد؛

بهره‌ مندی 448 مددجو از خدمات بیمه‌های اجتماعی

بهره‌ مندی 448 مددجو از خدمات بیمه‌های اجتماعی
رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک گفت: درپایان سال گذشته 448 مددجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک از خدمت بیمه های اجتماعی به‌صورت کامل بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی رئیس این اداره در خصوص بیمه مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال گذشته، اظهار داشت: یکی از راه‌کارهای مهم کمیته امداد در توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ، بهره‌مندی آنها از خدمات بیمه‌های اجتماعی است تا بتوانند در آینده از مزایای حق بازنشستگی و تأمین آتیه آن استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان درسال 1399 برای 448نفر به تفکیک طرح‌های اشتغال21 نفر با مبلغ 54میلیون تومان و پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان زن سرپرست خانوار 427نفر یک میلیارد و 677 میلیون تومان از منابع دولتی کمیته امداد، کمک‌های مردمی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تأمین شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 32نفر از مددجویانی که مبلغ بیمه اجتماعی آنها از طرف کمیته امداد اراک منطقه یک طی سالیان واریز می شده ، بازنشسته شده و از سازمان تأمین اجتماعی، مستمری دریافت می کنند، تأکید کرد: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتماد به نفس آنها، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان است.

انتهای پیام

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۴,۶۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید