دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

بهره‌مندی 529 مددجو از خدمات مشاوره

بهره‌مندی 529 مددجو از خدمات مشاوره
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: به529 مددجو خدمات مشاوره و راهنمایی فردی وگروهی در سال گذشته ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال ،با اشاره به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به 529 مددجوی کمیته امداد در فراهان در سال1399،گفت: خدمات مشاوره فردی وگروهی با هدف کاهش آسیب‎های اجتماعی وسعی در بهبود سلامت روانی مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده در خصوص بیماری منحوس وهمه گیر کرونا، بیشتر خدمات مشاوره و راهنمایی به‌صورت فردی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: آزمون سلامت روان بصورت حضوری برای مددجویان خانم و آقای 18تا50سال نیز به تعداد 401 نفر که تا شهریورماه سالجاری انجام شد و افراد دارای شرایط روحی وروانی حاد به کلینیک مشاوره جهت دریافت خدمات تخصصی تر ارجاع ومعرفی شده اند.

وی با اشاره به اینکه 192مددجو از مشاوره و راهنمایی فردی و 337 نفر نیز از آموزش گروهی در امسال بهره مند شدند ،گفت:آموزش‌های گروهی باتوجه به شرایط بیماری کوید19در خصوص راههای مقابله با کرونا و رفع استرس و اضطراب و وحفظ آرامش و ارتقای بهداشت سلامت و روان در موقعیت کنونی در شبکه های مجازی صورت گرفته است.

حافظ کمال با اشاره به ارائه آموزش خانواده به مددجویان گفت: مقایسه آمار ارائه خدمات مشاوره سال1399 با نوبت مشابه سال قبل آن که 764 نفر بوده کمتر می باشد و آن هم به این دلیل که شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا ، امکان برگزاری کلاس‌های گروهی بیشتر وجود نداشته است.

انتهای پیام

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۵۲
کد خبر : ۴,۶۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید