دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 580 مددجو از فرانشیز درمانی

بهره مندی 580 مددجو از فرانشیز درمانی
در سال گذشته 580 نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان فراهان از خدمات فرانشیز درمانی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،غلامرضا حافظ کمال ،رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: در سال1399 مبلغ 168میلیون تومان برای هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی برای 580 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراهان در زمینه‌های فرانشیز بستری و عمل‌های سرپایی، فرانشیز دارو و پاراکلینیک، تجهیزات و لوازم پزشکی در قالب کمک به پوشش خدمات بیمه مکمل(فرانشیز درمان)پرداخت ‌شده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ مذکور از منابع دولتی وامدادی (کمک‌های مردمی) هزینه شده ، اظهار داشت: با توجه به ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی در سال گذشته به‌دلیل شیوع بیماری منحوس و خطرناک کرونا ، جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازطریق شبکه های مجازی  اطلاع رسانی  شده است.

وی در ادامه پرداخت هزینه فرانشیز به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان درسال 1398 تعداد 529 نفر به مبلغ 99میلیون تومان بوده که در مقایسه با عملکرد سال 1399 در تعداد 10 درصد و در مبلغ 70 درصد رشد دارد.

حافظ کمال با بیان اینکه طبق آخرین آمار 2178خانوار از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: هموطنان و خیرین محترم میتوانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت طرح «شفاء»که کمک به بیماران خاص و صعب العلاج می باشد واریز نمایند.

انتهای پیام

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۴,۷۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید