دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبر داد،

اهدای لوازم ضروری زندگی به نیازمندان تحت حمایت

اهدای لوازم ضروری زندگی به نیازمندان تحت حمایت
در دو ماه اول سال جاری تعداد 19 دستگاه ماشین لباسشویی، هشت دستگاه اجاق گاز ، یک دستگاه پنکه و پنج دستگاه جاوربرقی از محل کمک های هم افزائی با مراکز نیکوکاری به نیازمندان تحت حمایت شهرستان ساوه اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد حسین ذبیحی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه با بیان اینکه تأمین لوازم ضروری زندگی برای نیازمندان از اقدامات حمایتی کمیته امداد است ، گفت: در دو ماه اول سال جاری تعداد 19 دستگاه ماشین لباسشویی، هشت دستگاه اجاق گاز ، یک‌دستگاه پنکه و پنج دستگاه جاوربرقی از محل کمک های هم افزایی با مراکز نیکوکاری به نیازمندان تحت حمایت شهرستان ساوه اهداء شد.

وی افزود: با تعامل خوب حوزه فرهنگی این نهاد با دانش آموزان و دانشجویان و خانواده‌های تحت حمایت همچنین تعداد 60 جلد کتاب همسان گزینی جهت ارتقای فرهنگ زندگی جهت دختران درآستانه ازدواج توزیع شد و برای همسران جوان نیز به تعداد 30نفر آموزش و مشاوره های زندگی در همه سرفصل زندگی توسط اساتید برجسته ارائه شد.

ذبیحی در پایان خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان از تعداد200 خانواده با حضور مسئولان شهرستانی بازدید شده و ضمن اهدای بسته‌های حمایتی  پس از بررسی به مشکلات آنها رسیدگی شده است.

انتهای پیام۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۵۶
کد خبر : ۴,۸۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید