دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد؛

توزیع 2300 بسته معیشتی بین نیازمندان

توزیع 2300 بسته معیشتی بین نیازمندان
با اجرای طرح اطعام مهدوی 2300 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان فراهان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد کمیته امداد، غلامرضاحافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان این که در ماه مبارک رمضان 2300 بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد فراهان توزیع شد، اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار ، در طرح اطعام مهدوی و همسفره ماه مبارک رمضان امسال بیش از یک میلیارد و 200میلیون تومان با عنایت خیرین بزرگوار ونیک اندیش جمع آوری و هزینه شده است. عملکرد امسال نسبت به سال گذشته که 807 میلیون تومان بوده 49درصد رشد دارد.
حافظ کمال با اشاره به اینکه امسال کمیته امداد ماه مبارک رمضان را با پیوستن به «پویش ایران همدل» آغاز کرد، اظهار داشت: هر ساله کمیته امداد در ماه مبارک رمضان با توجه به تکالیفی که بر عهده دارد، جشن‌هایی از قبیل جشن رمضان را برگزار می‌کرد؛ امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا در کشور از فضاهای مجازی استفاده و طرح همسفره و آشپزخانه مهدوی را در قالب رزمایش ایران همدل گسترش وترویج دادیم.
وی ادامه داد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ماه شعبان و اشاره ایشان به رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه، کمیته امداد طرح اطعام (آشپزخانه) مهدوی را با رعایت پروتکل های بهداشتی در کل شهرستان فراهان راه‌اندازی و بر اساس آن از خیرین بزرگوار ونیک اندیش بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان جمع آوری و هزینه شده است.
وی اضافه کرد :این مبلغ شامل 628میلیون تومان توسط اداره اجرایی کمیته امداد جمع آوری و573 میلیون تومان نیز توسط مراکز نیکوکاری شهرهای فرمهین، خنجین وتلخاب از خیرین نیک اندیش فراهانی دریافت و در قالب بسته های معیشتی و غذای گرم در آشپزخانه طرح اطعام مهدوی آماده و بین نیازمندان توزیع شده است.
انتهای پیام

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۷
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۴,۸۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید