دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

رشد 44 درصدی عملکرد مراکز نیکوکاری

رشد 44 درصدی عملکرد مراکز نیکوکاری
مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان در دو ماهه نخست سال جاری 650 میلیون تومان درآمد از خیران و نیکوکاران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جهت نیازمندان جذب نموده اند که در مقایسه مدت مشابه سال گذشته 44درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه خوشبختانه درسالجاری شاهد افزایش اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری فراهان برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم؛ اظهار داشت: مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب ، فرمهین و خنجین مستقر می باشند در دوماهه ماهه نخست سال جاری 650 میلیون تومان درآمد از خیرین و نیکوکاران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جهت نیازمندان جذب نموده‌اند که در مقایسه درآمد مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 452 میلیون تومان بوده 44درصد رشد دارد.

وی ادامه داد: کمیته امداد خود را ملزم به رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی می داند و تمام فعالیت‌های این نهاد شفاف و در معرض نظارت دستگاه‌های نظارتی از قبیل سازمان بازرسی، سازمان حسابرسی ، دیوان محاسبات و موسسه مفید راهبر است.

حافظ کمال افزود: مرکز نیکوکاری محلی است که به دور از برخی مسائل اداری و با روحیه و توان مردمی و انگیزه های برخواسته از اعتقادات دینی برای خدمت به نیازمندان برپا شده است.

وی با اشاره به اهداف فعالیت مراکز نیکوکاری گفت: مهمترین هدف فعالیت این مراکز ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه است یعنی باید کاری کرد که دل ها برای یکدیگر بتپد اگر چنین حسی در میان اقشار مختلف جامعه وجود داشته باشد دیگر لازمه نیکوکاری ثروت نخواهد بود بلکه حتی با اندکی پول و حتی یک قدم کوچک و یا یک تماس تلفنی می تواند مشکلی را حل کرد و نیکوکار شد.

شایان ذکر است ،در اسفندماه سال1399 ، مرکز نیکوکاری کارآفرینی با نام مبارک «شهید قاسم سلیمانی» با رویکرد تخصصی اشتغال نیازمندان در شهر فرمهین وبا حضور آقای حاجی عبدالوهاب مشاور معاونت خودکفایی کمیته امداد کشور در این شهرستان افتتاح شد.

انتهای پیام

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۴,۸۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید