دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان:

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه گره گشای مشکلات مددجویان است

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه گره گشای مشکلات مددجویان است
در سال جاری 20 نفر از مددجویان شهرستان فراهان تسهیلات قرض الحسنه دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در قالب اشتغال ، ودیعه و تعمیرات مسکن ، وامهای ضروری وکارگشایی به نیازمندان است که تمامی این پرداختها از اول سال تا بیستم خردادماه سالجاری به 20 نفر بمبلغ یک میلیارد و 500میلیون ریال از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت زیر نظر کمیته امداد پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه گره‌گشایی از نیازمندان در راستای اهداف بانکداری اسلامی در دستور کار صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت قرار دارد، ادامه داد: از کل عملکرد مذکور، صندوق امداد ولایت کمیته امداد فراهان یک میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات به 19 نفر از نیازمندان بعنوان وام کارگشایی و مبلغ 200میلیون ریال به یک نفر بعنوان ودیعه مسکن پرداخت شده است.

وی ضمن تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.

به همین منظور خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریزنمایند.

انتهای پیام

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۴,۸۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید