دکمه موبایل منو

اخبار

با اجرای طرح مفتاح الجنه در اراک منطقه دو انجام شد؛

اعطای بیش از204میلیون تومان به نیازمندان

اعطای بیش از204میلیون تومان به نیازمندان
رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو از اعطای 204میلیون و428هزار و606تومان به خانواده های تحت حمایت در طی اجرای طرح مفتاح الجنه خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛اسداله فراهانی،رئیس کمیته امداد اراک منطقه دوگفت:یکی از طرح های مناسبتی این نهاد در ماه مبارک رمضان اجرای طرح مفتاح الجنه است که در قالب این طرح،مسئولان و خیران باحضور در منزل مددجویان و دیدار و گفت وگو با خانواده های تحت حمایت از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و در راستای کمک به جریان دادن زندگی آنان و ایجاد روحیه امید در بین خانواده ها تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه خیران ونیکوکاران می توانند با هماهنگی این نهاد در اجرای این طرح حسنه سهیم باشند؛ تصریح کرد:در ماه رحمت الهی،با تمام توان تلاش کرده ایم تامشکلات اقشار آسیب پذیر را به حداقل رسانده و برای توانمند سازی آنان گام موثر برداریم.
وی افزود:در ماه مبارک رمضان سال جاری مبلغ 204میلیون و428هزار و606تومان در طی بازدید از خانواده های تحت حمایت هزینه شده است؛ که ازین مبلغ 155میلیون و328هزارو606تومان کمک خیرین و49میلیون و100هزارتومان نیز کمک این نهادبه278 خانواده مورد بازدید بوده است.وی خاطر نشان کرد: که این کمک ها به صورت کارت هدیه ویاتهیه اقلام غذایی بوده است.
انتهای پیام


۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۴,۹۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید