دکمه موبایل منو

اخبار

در دو ماهه نخست امسال انجام شد،

کمک 650 میلیون تومانی خیران فراهانی به مراکز نیکوکاری

کمک 650 میلیون تومانی خیران فراهانی به مراکز نیکوکاری
در دو ماهه امسال 650 میلیون تومان توسط خیران به مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان کمک و بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اینکه خوشبختانه درسالجاری شاهد افزایش اعتماد عمومی به مراکز نیکوکاری فراهان برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم؛ اظهار داشت: مراکز نیکوکاری شهرستان فراهان که در شهرهای تلخاب ، فرمهین و خنجین مستقر هستند و در 2ماهه نخست سال جاری 650 میلیون تومان درآمد از خیرین و نیکوکاران منطقه ای و فرامنطقه ای جهت نیازمندان جذب نموده اند که در مقایسه درآمد مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 452 میلیون تومان بوده 44درصد رشد دارد.
وی ادامه داد: کمیته امداد خود را ملزم به رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی می داند و تمام فعالیت‌های این نهاد شفاف و در معرض نظارت دستگاههای نظارتی از قبیل سازمان بازرسی، سازمان حسابرسی ، دیوان محاسبات و موسسه مفید راهبر است.
وی افزود: مرکز نیکوکاری محلی است که به دور از برخی مسائل اداری و با روحیه و توان مردمی و انگیزه های برخواسته از اعتقادات دینی برای خدمت به نیازمندان برپا شده است.
وی با اشاره به اهداف فعالیت مراکز نیکوکاری گفت: مهمترین هدف فعالیت این مراکز ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه است یعنی باید کاری کرد که دل ها برای یکدیگر بتپد اگر چنین حسی در میان اقشار مختلف جامعه وجود داشته باشد دیگر لازمه نیکوکاری ثروت نخواهد بود بلکه حتی با اندکی پول و حتی یک قدم کوچک و یا یک تماس تلفنی می تواند مشکلی را حل کرد و نیکوکار شد.
شایان ذکر است در اسفندماه سال1399 ، مرکز نیکوکاری کارآفرینی با نام مبارک «شهید قاسم سلیمانی» با رویکرد تخصصی اشتغال نیازمندان در شهر فرمهین وبا حضور آقای حاجی عبدالوهاب مشاور محترم معاونت خودکفایی کمیته امداد کشور، فرماندار محترم فراهان ، ریاست محترم کمیته امداد فراهان و خیرین بزرگوار شهرستان افتتاح شد.
انتهای پیام


۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۴,۹۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید