دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره‌مندی 146 مددجو از تسهیلات قرض الحسنه

بهره‌مندی 146 مددجو از تسهیلات قرض الحسنه
طی سه ماهه نخست امسال یک میلیارد و 450 میلیون تومان به 146 نفر از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ،کمیته امداد و بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک رسالت بامعرفی این نهادپرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد اراک منطقه یک اراک ، ابراهیم خسروی، رئیس این اداره اظهار داشت: یکی از خدمات کمیته امداد پرداخت تسهیلات اشتغال نیازمندان، ودیعه و تعمیرات مسکن ، وامهای ضروری وکارگشایی به نیازمندان است که تمامی این پرداختها در سه ماهه نخست سالجاری به مبلغ یک میلیارد و 450 میلیون تومان به 146 نفر از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت زیر نظر کمیته امداد و بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک رسالت بامعرفی این نهادپرداخت شده است.

خسروی با اشاره به اینکه گره‌گشایی از نیازمندان در راستای اهداف بانکداری اسلامی در دستور کار صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت قرار دارد، ادامه داد: از مبلغ مذکور صندوق امداد ولایت این اداره بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات به 101 نفر از نیازمندان جهت اشتغال نیازمندان، ودیعه و تعمیرات مسکن و وام‌های ضروری و کارگشایی پرداخت شده است.

این مسئول با تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.

به همین منظور خیرین ارجمند وگرامی می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#086*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایندو یا از طریق تماس با شماره تلفن08633126231 بنام حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد اراک منطقه یک ، نسبت به سپرده گذاری مبالغ خود جهت اهدای وامهای قرض الحسنه به نیازمندان اقدام نمایند.
انتهای پیام


۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۴,۹۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید