دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره مندی مددجویان تحت حمایت از خدمات فرهنگی

بهره مندی مددجویان تحت حمایت از خدمات فرهنگی
رئیس کمیته امداداراک منطقه یک گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،ابراهیم خسروی ،افزود: با توجه به شرایط حساس وخطرناک ویروس کرونا و در راستای اهمیت اشاعه امورات فرهنگی وخدمات آموزشی به نیازمندان تحت حمایت در کمیته امداد کلاسهای مجازی فعال شده و در این زمینه به جامعه هدف اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است.
وی افزود:به همین منظور در 3ماهه نخست سالجاری 58 نفر از کلاسهای آموزشی فرهنگی بهره مند شده و 100 نفر نیز مشاوره تخصصی به صورت نفری شده اند که با توجه به شرایط کرونایی، مشاوره های گروهی امکان پذیر نبوده است.
وی در پایان گفت: همچنین طی این مدت به 180 نفر از فرزندان عزیز دانش آموز ودانشجوی تحت حمایت مبلغ 584 میلیون ریال درقالب کمک هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویی از منابع دولتی و کمکهای مردمی (صدقات، اکرام ایتام ومحسنین ، مراکز نیکوکاری و جشن عاطفه ها) و تسهیلات دانشجویی اهداء شده است.
رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک با اشاره به اینکه فرهنگ کار وتلاش، پیشگیری از اعتیاد، نحوه نظارت والدین بر فرزندان، فضای مجازی ازجمله موضوعات خدمات آموزشی بوده است، تصریح کرد: خدمات آموزش خانواده با رویکرد خانواده محور، تربیت محور، مسجد محور و تشکیل خانواده متعالی به مددجویان ارائه شد.
شایان ذکر است هم اکنون1006 دانش آموز و دانشجو از خدمات دانش آموزی و دانشجویی کمیته امداد اراک منطقه یک مانند کمک هزینه تحصیلی ، هزینه ثبت نام در کلاسهای آموزشی و خدمات فرهنگی بهره مند شدند.

انتهای پیام


 

۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۴,۹۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید