دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره مندی 21 خانواده تحت حمایت از خدمات مسکن

بهره مندی 21 خانواده تحت حمایت از خدمات مسکن
طی سه ماهه امسال 21 خانواده تحت حمایت روستایی از خدمات تعمیرات و ساخت مسکن بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی، رئیس این اداره اظهار داشت: تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا طی فعالیت کمیته امداد منطقه یک اراک در 3ماهه نخست سال جاری 21 خانواده تحت حمایت روستایی از خدمات تعمیرات و ساخت مسکن بهره مند شدند.

وی افزود: به 20خانواده محترم تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک جهت تعمیرات مسکن مبلغ 700میلیون ریال از منابع کمک‌های مردمی بصورت بلاعوض و تسهیلات از محل صندوق امداد ولایت کمک شده است.

وی اضافه کرد: جهت کمک به ساخت و تکمیل مسکن مددجویان روستایی نیز به یک نفر مبلغ 300 میلیون ریال تسهیلات صندوق امداد ولایت اهدا شده است.

خسروی با اشاره به اهمیت کمکهای مردمی صدقات و زکات به کمیته امداد جهت مسکن نیازمندان عنوان کردند: طبق فتوای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اولی‌ترین مکان برای تمرکز صدقات مردم کمیته امداد است که در کمیته امداد حضرت امام حتی یک ریال از وجوهات شرعی مردم صرف کار تشکیلاتی و هزینه‌های جاری سازمان نمی‌شود و صدقات و زکات همین منطقه فقط به نیازمندان تحت حمایت همین اداره اختصاص می یابد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان و خیران می توانند با شماره‌گیری با تلفن همراه#086*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد واقع در شهر اراک خیابان جهاد(هپکو) نرسیده به مسجد الزهراء(س) و یا مراکز نیکوکاری شهر و روستا نسبت به اهداء کمکهای خود به نفع محرومان اقدام نمایند.

انتهای پیام

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۵,۰۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید