دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو خبر داد،

توسعه مشارکت فعالان کسب و کار با ایجاد اشتغال پایدار

توسعه مشارکت فعالان کسب و کار با ایجاد اشتغال پایدار
درسه ماهه نخست سالجاری تعداد 11 مورد وام اشتغالزایی با اعتبار 3میلیارد و 700 میلیون ریال به مددجویان اراک منطقه یک پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی، رئیس این اداره با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده ها طی سالهای اخیر وامهای اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است، اظهار کرد: برهمین اساس در سه ماهه نخست سالجاری تعداد 11 مورد وام اشتغالزایی به مبلغ 3میلیارد و 700 میلیون ریال پرداخت شده است.

خسروی با بیان اینکه این تسهیلات به افراد تحت حمایت و افراد نیازمند تقاضای وام داده شده است، گفت: اعتبار پرداختی برای این وامها از منابع داخلی(صندوق قرض الحسنه امداد ولایت)، منابع بانکی ، تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی و در بخش‌های دام و کشاورزی ، کسب و خدماتی و صنایع دستی پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک با اشاره به فرموده ائمه معصومین (ع) که خداوند انسانهای دارای شغل و حرفه را دوست می دارد و تلاش و کوشش جهت به دست آوردن روزی حلال در ردیف جهاد فی سبیل لله عنوان شده است، افزود: دین مبین اسلام همواره انسانها را به تلاش و کوشش و کسب روزی حلال و استفاده از دسترنج خود تشویق کرده است.

وی در پایان گفت: با توجه به شرایط موجود مثل کمبود امکانات روستاها وخشکسالی های دهه های اخیر ، شاهد خالی شدن روستاها و سیل مهاجرتها هستیم، کمیته امداد با اجرای برنامه های مختلف سعی بر ماندگاری مردم در روستاها دارد.

انتهای پیام

۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۰۴
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۵,۰۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید