دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره مندی 425 مددجو از حمایت‌های بیمه ای کمیته امداد

بهره مندی 425 مددجو از حمایت‌های بیمه ای کمیته امداد
در3ماهه نخست سال جاری 425 مددجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک از خدمت بیمه های اجتماعی بصورت کامل بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی رئیس این اداره در خصوص بیمه مددجویان تحت حمایت این نهاد در سالجاری، اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد در توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ، بهره مندی آنها از خدمات بیمه‎های اجتماعی است تا بتوانند در آینده از مزایای حق بازنشستگی و تأمین آتیه آن استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان در3ماهه نخست سال1400 برای 425نفر به تفکیک طرح های اشتغال19 نفر با مبلغ 125میلیون ریال و پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان زن سرپرست خانوار 406نفر 3 میلیارد و 97 میلیون ریال از منابع دولتی کمیته امداد صورت گرفته و تامین شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 32نفر از مددجویانی که مبلغ بیمه اجتماعی آنها از طرف کمیته امداد اراک منطقه یک طی سالیان واریز می شده ، بازنشسته شده و منبعد از سازمان تامین اجتماعی، مستمری دریافت می کنند، تأکید کرد: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتماد به نفس آنها، امید به آینده ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان است.

انتهای پیام

۱۲ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۵,۰۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید