دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد،

رشد 78 درصدی کمک های مردمی در فراهان

رشد 78 درصدی کمک های مردمی در فراهان
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: میزان کمکهای مردمی در2ماهه نخست سال جاری حدود یک میلیاردو782 میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که حدود یک میلیارد تومان بوده 78 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: با وجود برخی مشکلات اقتصادی درجامعه این رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه کمکهای مردم نیک اندیش شهرستان فراهان گره گشای بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان شهرستان فراهان میشود، تصریح کرد: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگتری داشتند.

وی در خصوص نوع کمکهای مردمی جذب شده بیان کرد: از درآمدهای جذب شده در 2ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و224میلیون تومان کمکهای مبتنی بر نیاز، 316میلیون تومان زکات و کفارات، 203 میلیون تومان جهت ایتام ومحسنین و 39 میلیون تومان صدقات می باشد.

وی با اشاره به اهمیت مرکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه که همان ولی نعمتان هستند گفت: از درآمد مذکور 650 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای فرمهین ، خنجین وتلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، اکرام ایتام، کمکهای مبتنی بر نیاز و زکوات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

حافظ کمال، ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین والکترونیکی در واریز کمکها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان عزیزو خیرین ارجمند میتوانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #08610*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند.

انتهای پیام

۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۵,۰۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید