دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

تأمین مسکن نیازمندان از اولویتهای کمیته امداد است

تأمین مسکن نیازمندان از اولویتهای کمیته امداد است
رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک گفت: طی 4 ماهه امسال 40 خانواده تحت حمایت از خدمات مسکن بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم خسروی، رئیس این اداره اظهار داشت: تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا طی فعالیت کمیته امدادا منطقه یک اراک در 4ماهه نخست سال جاری به 40 خانواده معزز تحت حمایت کمیته امداد، خدمات مسکن جهت تعمیرات و ساخت و احداث مسکن روستایی به مبلغ 583 میلیون تومان ارائه شده است.
وی در ادامه افزود: از کل عملکرد مذکور به 39 خانواده محترم تحت حمایت کمیته امداد اراک منطقه یک جهت تعمیرات مسکن مبلغ 450میلیون تومان از منابع کمکهای دولتی و مردمی بصورت بلاعوض و تسهیلات از محل صندوق امداد ولایت کمک شده ، جهت کمک به احداث و تکمیل مسکن مددجویان روستایی نیز به یک نفر مبلغ 133میلیون تومان از کمکهای مردمی و تسهیلات صندوق امداد ولایت اهدا شده است. عملکرد 4ماهه نخست سالجاری در مقایسه با نوبت مشابه سال گذشته که ارائه خدمات مسکن به 33 خانواده به مبلغ 139میلیون تومان صورت گرفته درتعداد 18درصد و مبلغ 319 درصد رشد دارد.
وی با اشاره به اهمیت کمکهای مردمی صدقات و زکات به کمیته امداد جهت مسکن نیازمندان عنوان کردند: طبق فتوای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اولی‌ترین مکان برای تمرکز صدقات مردم کمیته امداد است که در کمیته امداد حضرت امام حتی یک ریال از وجوهات شرعی مردم صرف کار تشکیلاتی و هزینه‌های جاری سازمان نمی‌شود و صدقات و زکات همین منطقه فقط به نیازمندان تحت حمایت همین اداره اختصاص می یابد.
خسروی خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیرین می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#086*8877* بصورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز نمایند ویا با مراجعه به دفتر کمیته امداد واقع در شهر اراک خیابان جهاد(هپکو) نرسیده به مسجد الزهراء(س) و یا مراکز نیکوکاری شهر و روستا نسبت به اهداء کمکهای خود به نفع محرومین اقدام نمایند.
انتهای پیام

۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۵,۱۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید