دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان محلات خبر داد،

برگزاری جلسه آموزشی کسب و کار برای مددجویان تحت حمایت

برگزاری جلسه آموزشی کسب و کار برای مددجویان تحت حمایت
جلسه آموزشی کسب و کار با همکاری حوزه فرهنگی و اشتغال برای 20نفر از مددجویان مستعد شهرستان محلات برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین رجبی ، رئیس کمیته امداد شهرستان محلات با بیان اینکه یکی از خدمات امداد ایجاد اشتغال جهت مستعدین تحت حمایت است ، گفت: جلسه آموزشی کسب و کار با همکاری حوزه فرهنگی و اشتغال و جهت تعداد 20نفر از مستعدین اشتغال شهرستان برگزار و در زمینه کسب روزی حلال و ضرورت و اهمیت این مهم در اسلام صحبت و آموزش لازم ارائه شد.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد افزود: در راستای تعاملات فراسازمانی و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان همچنین تعداد 11 نفر از مددجویان تحت حمایت و واجد شرایط در قالب طرح یاس و در خانه هلال های روستای بزیجان و نیز شهر نیمور در زمینه امداد و نجات در حال آموزش هستند.

وی اضافه کرد: تعداد5نفر از مددجویان شهرستان نیز در این زمینه آموزش دیده و در شهرستان مشغول فعالیت می باشند.

رجبی با اشاره به اینکه ارائه مشاوره و راهنمایی در راستای پیشگیری وکنترل آسیب های رفتاری و اجتماعی است ، بیان کرد: طی سه ماه اول تعداد 55 جلسه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی به مددجویان نیازمند ارائه شده است.

وی در پایان گفت: در راستای تعامل با معدن فراور امداد و بانک مهر ایران و در راستای مرتفع نمودن قسمتی از نیازهای خانواده های نیازمند شهرستان محلات از ابتدای تیرماه سال جاری تا کنون تعداد چهار فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار 30 میلیون تومان توسط بانک مهر پرداخت شده است.

انتهای پیام

۳۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۵,۱۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید